Wiosenny bal

5 kwietnia 2024 roku nasza szkoła zamieniła się w prawdziwy balowy pałac, w którym radość i śmiech rozbrzmiewały na każdym kroku. Zabawa wiosenna przyniosła wiele niezapomnianych chwil, a każdy uczestnik mógł poczuć magię wspólnego świętowania. Oprócz zabawy przy fantastycznej muzyce, przygotowanej przez uczniów, mieliśmy okazję nauczyć się czegoś bardzo ważnego - jak być mistrzami w... przegrywaniu! Tak, dobrze przeczytaliście.

W konkursach, przygotowanych z wielką dbałością przez Samorząd Uczniowski, nie tylko wygrana była na piedestale. Każdy uczestnik, niezależnie od miejsca na podium, miał okazję wykazać się umiejętnością przegrywania. Czy to się udało?
   Pamiętajmy, że przegrywanie to nie koniec świata, ale początek nowej przygody i nauki. To chwile, kiedy możemy być dumni z naszego wysiłku, odwagi i tego, że spróbowaliśmy. Bo przecież najważniejsze to brać udział, cieszyć się wspólną zabawą i wspierać się nawzajem.
A radość z wspólnej zabawy to największa nagroda.

Opiekunki SU

zdjęcia arch. SP Uniejów