PoMOC za GROSZE

„PoMOC za GROSZE” to hasło XXIV edycji akcjiGóra Grosza” organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom, w której udział wzięła Szkoła Podstawowa w Uniejowie. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci (w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym) i rodzin.

Uczniowie naszej szkoły nie pozostali obojętni na krzywdę drugiej osoby i chętnie się do tej akcji przyłączyli. Po zakończeniu tegorocznej edycji opiekunki SKO z pomocą uczniów podliczyły wszystkie pieniądze wrzucone do skarbonek. Zebrane środki o łącznej wartości 668 zł zostały przesłane na adres wskazany przez organizatora.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy przyczynili się do tego, by innym mogło być lepiej.
                                                                                 Katarzyna Pruchlat, Halina Wielogórka
Zdjęcia arch. SP Uniejów