8 – 9 marca 2024 - kolejna nocka klasy Va

Świetne humory, dużo śmiechu, dobra zabawa i odrobina hałasu. Wszystko to i jeszcze więcej towarzyszyło kolejnej nocy spędzonej w szkole przez naszych uczniów. Tym razem to dziewczęta z okazji Dnia Kobiet miały okazję bardzo miło spędzić czas. W piątek z 8 na 9 marca 2024r.,
z inicjatywy chłopców z klasy, odbyła się w nocka dla dziewczynek klasy Va.

Spotkanie rozpoczęło się od gorącej pizzy – z dodatkami na zamówienie naszych „Kobietek”. Chłopcy – dżentelmeni - życząc wszystkim dziewczynkom udanego spotkania zachęcili do zabawy i obdarowali upominkami. W wyniku dużej ilości kosmetyków, przez dłuższy czas odbywały się konkursy na „cudowny makijaż” w wykonaniu klasowych „ wizażystek”. A to był dopiero początek atrakcji. W ciągu dwunastu godzin spędzonych w szkole nie mogło być mowy o nudzie. Po zjedzeniu pysznej kolacji przyszła pora na wiele atrakcji: układanie „puzzlowego” serca, oglądanie filmów – „z dreszczykiem”. Na deser gra w piłkę na hali, zabawa w chowanego i poszukiwanie skarbów.
   Chwilę wytchnienia od szaleństw, nie da się ukryć, zajęły nam rozgrywki na komórkach. Dziewczęta, na równi z męską połową klasy, dawały sobie radę w grach. Na koniec strój wieczorowy - nasze pluszowe zabawki, podusie i urocze piżamy zostały docenione po wielu zabawach.
   I najważniejsze…. pogaduchy, pogaduchy, pogaduchy w śpiworach, na schodach, na podłodze, na materacach i przy stolikach, bo przecież My dziewczyny i kobiety zawsze mamy mnóstwo do powiedzenia.

Ósma rano nadeszła bardzo szybko i wszyscy zadowoleni z nocnej przygody powróciliśmy do swoich domów. No cóż…. Do następnego razu.
                                                                                                                  „Wyczerpana” wychowawczyni klasy Va - Agnieszka Pajor