Za nami I półrocze…

Z tej okazji 7. lutego odbył się apel podsumowujący wyniki nauczania. Cieszy fakt, że w klasach młodszych tak duża grupa dzieci zasłużyła na wyróżnienie, a martwi mała liczba uczniów, osiągająca śr. powyżej 4,75  w klasach starszych (co prezentujemy w galerii zdjęć).
   Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy, życząc jednocześnie świadectwa z biało – czerwonym paskiem na koniec roku.
Pozostałym uczniom życzymy większego zapału i motywacji do nauki, a przede wszystkim osiągania sukcesów na miarę własnych możliwości.