Dzień stowarzyszeń

Wspaniała atmosfera Dnia Stowarzyszeń w Szkole Podstawowej w Uniejowie rozbrzmiewała radośnie, gdy liczne organizacje prezentowały swoje umiejętności i pasje. Na scenie zagościli Zuchy i Harcerze z radosnymi piosenkami. Orkiestra, pełna muzykalnego talentu, wypełniła przestrzeń dźwiękami, których nie da się zapomnieć.

Nie zabrakło także Akademii Młodego Strażaka działające przy OSP Biernacice, która prezentowała swoje umiejętności zabezpieczania i pomagania, imponując widzom swoim profesjonalizmem i determinacją. Ministranci w swoim uroczystym występem dodali uroku całej ceremonii, emanując duchem wspólnoty i religijnych wartości.
   Mażoretki i Dworzanie wprawiły publiczność w zachwyt swoimi płynnymi ruchami i kunsztownymi układami, dodając koloru i energii każdej prezentacji. Natomiast Uniejowski Klub Karate Bassai zademonstrował siłę, skupienie i dyscyplinę, imponując techniką i precyzją.
   Na scenie nie mogło również zabraknąć Uniejowskiej Grupy Wokalnej, która swoim harmonijnym brzmieniem poruszyła serca słuchaczy, przypominając o sile muzyki i wspólnego śpiewu. Na zakończenie, Uniejowska Akademia Futbolu, zespół pełny młodego zapału i determinacji, pokazały, że sport to nie tylko rywalizacja, ale także współpraca i przyjaźń.

Ten wyjątkowy dzień był doskonałą okazją do pokazania różnorodności talentów i pasji, które kwitną w społeczności Uniejowa.
                                                                                                                                                                                Piotr Kozłowski

Zdjęcia arch. SP Uniejów