Walentynki w naszej szkole

Do tradycji naszej szkoły przeszedł już coroczny zwyczaj obchodzenia walentynek. Samorząd Uczniowski przygotował więc dla naszych uczniów kilka atrakcji. Pierwszą z nich była Poczta Walentynkowa. Od 10 lutego mogli oni wrzucać do specjalnej skrzynki walentynkowej kartki skierowane do swoich sympatii, koleżanek i kolegów, które następnie 14 lutego roznoszone były przez listonoszki.

Tego dnia już od rana panował w szkole szczególny nastrój. O tym, że jest to wyjątkowy dzień, przypominały korytarze udekorowane symbolami kojarzonymi ze świętem zakochanych: girlandami, balonami oraz czerwonymi serduszkami.
   Kolejną atrakcją był Walentynkowy Koncert. DJ-e z klasy VIII a zadbali o to, aby przerwy międzylekcyjne wypełniła muzyka. Pomysł ten wyjątkowo spodobał się społeczności szkolnej, gdyż podczas każdej przerwy zbierała się duża grupa przysłuchujących się, a nawet tańczących.
   Nie zabrakło również wyrazów sympatii pod adresem dyrekcji szkoły, nauczycieli, pracowników obsługi i wychowawców.

Ewelina Kołata, Anna Bugajak, Katarzyna Pruchlat, Joanna Wójcik