Zabawa choinkowa

11 stycznia 2020 roku uczniowie klas I – IV oraz V - VIII wzięli udział w zabawie noworocznej zwanej choinką. Jest ona już na stałe wpisana do kalendarza imprez i uroczystości szkolnych. Tuż przed feriami zimowymi odbyła się tak długo przez wszystkich oczekiwana zabawa. Szczególnie młodsi uczniowie bardzo czekali na to wydarzenie. Atrakcji było przecież co niemiara. Tańce, konkursy, ciekawe stroje. W tym roku zabawę noworoczną rozpoczęli uczniowie klas I - IV. Już od godziny jedenastej na parkiecie szalała najmłodsza część szkolnej społeczności,  przebrana za różne postacie ze świata baśni oraz filmu.

Druga część zabawy choinkowej należała do uczniów z klas V – VIII. Od godziny piętnastej młodzież mogła popisywać się swoimi umiejętnościami tanecznymi na parkiecie sali gimnastycznej. W przygotowanie i uatrakcyjnienie tegorocznej zabawy włączyli się również rodzice naszych uczniów. Dla swoich pociech przygotowali pyszny poczęstunek. Spotkanie rozpoczął dyrektor szkoły, Pan Piotr Kozłowski, witając wszystkich serdecznie i życząc udanej zabawy. Uczniowie bawili się przy największych hitach muzyki, przeplatanych konkursami przygotowanymi przez Samorząd Uczniowski. Klasa I b została zwycięzcą konkursu na największą liczbę przebranych osób podczas zabawy. Uczniowie otrzymali nagrodę ufundowaną prze Pana Macieja Łuczaka - wejście do parku linowego i zabawy na torze dla najmłodszych. W starszej grupie wiekowej zwycięzcami zostali uczniowie klasy VII b, byli oni bowiem klasą, która najlepiej i najliczniej bawiła się w trakcie zabawy. Uczniowie otrzymali nagrodę ufundowaną przez Klub Nautilus - wejście całej klasy na kręgle. Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje Radzie Rodziców za pozyskanie tak wspaniałych nagród. Zwieńczeniem zabawy grupy młodszej był wybór Króla i Królowej Balu. Zostali nimi Julita Domagalska z klasy II b oraz Szymon Górka z klasy I b. Tegoroczna choinka była bardzo udana, wszyscy świetnie się bawili, dlatego każdy wrócił do domu zmęczony, lecz zadowolony.

Opiekunki SU:
Ewelina Kołata, Anna Bugajak, Katarzyna Pruchlat, Joanna Wójcik

Więcej zdjęć w zakładce galeria